(067) 507-67-23
(050) 841-01-15
(044) 576-40-50
 
fortuna-s@ukr.net
Україна, м. Київ
вул. Пасхаліна 6/5

У зв'язку зі змінами курсу валют просимо уточнювати вартість за телефоном ‎(067) 507-67-23

Екскурсії відбуваються з дотриманням всіх вимог, норм та правил, які запроваджені у зв'язку з поширенням корона вірусної хвороби COVID-19.

«Природні чудеса України - заповідник далекосхідних оленів - Центр реабілітації бурих ведмедів, Синевирський перевал озеро Синевир та долина вовків».

Вартість з одного чол. 520 грн.

Збір групи.

Виїзд з м. Хуст 08:00 год.

Переїзд в с. Іза. Іза здавна вважається столицею лозоплетіння. У вас буде можливість відвідати місцевий сувенірний ринок і придбати вироби з лози за помірними цінами.

Переїзд в заповідник далекосхідних оленів. Екскурсія в єдиний в країні заповідник далекосхідних оленів, який налічує близько 150 тварин. Прихопіть з собою сухарики - улюблені ласощі плямистих красенів.

Переїзд на Синевирський перевал (1000 м). На перевалі можна отримати насолоду від прекрасних пейзажів Карпатської природи, подихати гірським повітрям, сфотографуватися на пам'ять.

Переїзд до центру реабілітації бурих ведмедів. Основне завдання центру - реабілітація осіб бурого ведмедя, які постраждали від стихійних лих і жорстокого ставлення людей, відродження природної популяції, адаптація до нових умов проживання.

Переїзд «Долина Вовків»Не дивлячись на свою назву, екопарк «Долина Вовків» прихистив не тільки вовків, але й інших хижаків. Тут Ви побачите також тигрів та левів. Здається, ці граційні кішки не звертають увагу на відвідувачів, але їх краще не дратувати. Також в «Долині Вовків» велике різноманіття копитних: олені, лані, верблюди, альпаки сурі, осли та інші

Переїзд та Екскурсійна програма по Національному природному парку «Синевир» та озера Синевир.

Озеро Синевир, його ще називають "Морським Оком", "Перлиною Карпат". І дійсно, якщо в літній період дивитися з висоти пташиного польоту, то погляду відкривається мальовнича картина - яскраво синя водна гладінь в зеленій гущавині лісів, з маленьким острівцем посередині. Озеро оточене віковими буками та смереками, стовбури яких товщиною в кілька обхватів. Вода в озері настільки чиста, що можна бачити дно. Здалеку вода здається яскраво блакитний. У літній період Синевир заворожує - це казкове царство тиші.. Повітря тут, як ніде, свіже і легке, наповнене ароматом хвої. Здається, що його зовсім немає, дихається вільно і легко. Озеро - найбільше в Карпатах за площею, утворилося в післяльодовиковий період. Знаходиться на висоті 989 метрів над рівнем моря. Середня глибина озера - 10-12 метрів, максимальна - 24 метри.

Також після екскурсії рекомендуємо підвечеряти в Колоритній гуцульській Колибі

Виїзд в м. Хуст

У вартість входить: У вартість не входить:

Транспортне обслуговування,

екскурсійне обслуговування.

Послуги гіда

Діти до 7років безкоштовно (без надання окремого місця)

Фото - і відеознімання на екскурсійних об'єктах; сувеніри;

особисті витрати, вхідні квитки.

 

Додатково вартість вхідних квитків:

Заповідник далекосхідних оленів.- 20 грн. дитячий / 50 дорослий.

Центр реабілітації бурих ведмедів- 15\30 грн.

«Долина Вовків» - 30\50 грн.

Озеро Синевир - 15\30 грн.

Увага!

Турист несе фінансову відповідальність за псування майна або автобуса.       

Організатор не несе відповідальності за погоду, пробки на дорогах.

Новини
Відпочинок Туреччина, Єгипет, Мальдіви, Домінікана, Греція, Кіпр.
Перлини Закарпаття
Страхування за кордоном!
Тури по Європі
 

Тури Контакти

 
 
 
03150, Украина, г.Киев, ул.
Ильича 6/5(ул.Юрия Пасхалина)

тел. (067) 507-67-23
тел. (050) 841-05-68
тел. (044) 576-40-50

fortuna-s@ukr.net