(067) 507-67-23
(050) 841-01-15
(044) 576-40-50
 
fortuna-s@ukr.net
Україна, м. Київ
вул. Пасхаліна 6/5

У зв'язку зі змінами курсу валют просимо уточнювати вартість за телефоном ‎(067) 507-67-23

Екскурсії відбуваються з дотриманням всіх вимог, норм та правил, які запроваджені у зв'язку з поширенням корона вірусної хвороби COVID-19.

Миргород - Великі Сорочинці - музей Гоголя – Полтава

 

1 день. О 7:00 Переїзд: Миргород - Великі Сорочинці - музей Гоголя

 

Оглядова екскурсія по курортному Миргороду. У самому Миргороді цікаві і скульптурні композиції за мотивами творів М.В. Гоголя, і прохолода Миргородських фонтанів, і тінисті алеї березового гаю, будівля колишньої чоловічої гімназії, Успенський собор на території курорту, Каплиця Святого Пантелеймона - цілителя на території санаторію імені Гоголя, підвісний міст на території курорту, пам'ятник М. В. Гоголю на пероні залізничного вокзалу. У центрі Миргорода розмістилася Знаменита калюжа з "Повісті про те, як посварилися Іван Іванович з Іваном Никифоровичем. Зусиллями городян вона вже перетворилася в ставок з качками і лебедями, по берегах якого стоять бронзові скульптури - герої з творів М.В.Гоголя. Туристи помітили , що якщо потерти вареник у страві у Пацюка і загадати бажання, то воно обов'язково збудеться. Ось і натерли його до блиску. Також горять золотом і грудей у ​​пані Солохи. Вона хоч і відьма, але жінка настільки приваблива, що рідкісний відпочивальник втримається від спокуси помацати її груди так, як це робив Дяк, запитуючи "А що це тут у вас, чудова Солоха? " Та багато іншого…

 

Переїзд: в село Великі Сорочинці. Екскурсія до Спаса - Преображенської церкви. У цій церкві єдиний на всю Україну семиярусний різьблений іконостас. Далі ми відправимося на Сорочинський ярмарок. Тут можна поринути у вир подій, які розгорталися в гоголівських оповіданнях і відчути автентичний українську культуру. Адже Сорочинський ярмарок - це не просто великий торговий ярмарок на якому свою продукцію представляють провідні підприємства України та інших країн. Це ще і яскраве театралізоване дійство за участю героїв творів М. Гоголя та фольклорних колективів. Щорічно збираються сюди люди на веселе дійство, що нагадують описані Гоголем ярмарки:

 

Переїзд: в село Гоголеве. Тут пройшли дитячі та юнацькі роки М. Гоголя, сюди  приїжджав в різні роки до матері і сестрам. Ми відвідаємо музей-заповідник Миколи Гоголя. Комплекс архітектурних і ландшафтно-природних об'єктів дають уявлення про епоху в якій жив письменник: батьківський будинок, флігель з робочим кабінетом письменника, його особисті речі.

 

Переїзд: в м. Полтава, поселення в готель, вільний час.

 

2 день.

 

Сніданок, виселення з готелю.

 

Екскурсія по Полтаві

 

Оглядова екскурсія по Полтаві дає можливість туристам познайомитися з одним з найдавніших міст України - містом Полтава. У тиші Іванової гори Ви почуєте безсмертний голос Котляревського, райдужні сади наспівують пісні Марусі Чурай, стародавні стіни дзвіниці луною відіб'ють неквапливу ходу Панаса Мирного або тихий говір Володимира Короленка; з панянського бульвару, найдавнішій частині міста, відкриється неповторна панорама на заворсклянскі дали та на «сиву скелю століть» -Полтавській Хрестовоздвиженський монастир. - Відвідування історико-культурного заповідника «Поле Полтавської Битви» .У битві під Полтавою Карл XII втратив 9 234 воїни, 2 874 людини здалися в полон. Російська армія зазнала значно менші втрати. «Полтава історична». Неповторний архітектурний вигляд міста нерозривно пов'язаний з його історичним минулим-з Полтавським боєм 27 червня 1709 року. У 1802 році завдяки цій обставині, а саме, перемоги російського царя Петра I над шведським королем Карлом XII, Полтава стає губернським центром. Під час цієї екскурсії ми познайомимося з унікальними пам'ятками, які присвячені цій події. У різні часи на полі Полтавської битви споруджено 16 пам'ятників: - Братська могила, де поховано 1345 загиблих російських воїнів - Сампсонівська церква, - Пам'ятник шведам від росіян (1909) - Пам'ятник шведам від співвітчизників, привезений зі Швеції і встановлений в 1909 році. - Пам'ятник на місці командного пункту Петра I -Пам'ятник Петру I та 10 обелісків в колишніх редутах. - пам'ятник славним захисникам Полтави і коменданту фортеці О.С. Келіну. - пам'ятник на місці відпочинку Петра I після Полтавської битви в Полтаві. Кругла площа, де відбулася зустріч жителів Полтави з російською армією на чолі з Петром I. Домінантою ансамблю став Монумент Слави з символом перемоги - орлом, зверненим на північно-східну частину міста на Поле Полтавської битви.

У цей день ми відвідаємо історичний центр міста, пам'ятник Слави, Круглу площу та пам'ятники, пов'язані з історією Полтавської битви, побуваємо в Краєзнавчому музеї і музеї Полтавської битви, побачимо "Білу альтанку" і пам'ятник полтавській галушці, і інші не менш цікаві об'єкти.

 

Хочете побачити історію своїм очима і пройти по слідах Полтавської битви? Приїжджайте в Полтаву !!!

 

Переїзд до м. Києва

 

До нових зустрічей.

 

Група Вартість за одного туриста Вартість за групу
12+1  2500 грн.  
15+2  2500 грн  
27+2  2300 грн  
30+2  2300 грн  
40+3  2000 грн  
45+3    
50+5    
60+5    
70+5    

Вартість програми може коригуватися в залежності від побажань туристів та насиченості екскурсійної програми.

У вартість входить: У вартість не входить:

Транспортне обслуговування, екскурсійне обслуговування, вхідні квитки до екскурсійних об’єктів згідно програми, групове страхування, проживання в готелі 3*** сніданок 1, безкоштовна участь для керівників групи, оформлення документів для виїзду екскурсії, оформлення документів з Нац. Поліції

Екскурсії відбуваються з дотриманням всіх вимог, норм та правил, які запроваджені у зв'язку з поширенням корона вірусної хвороби COVID-19.

Фото- і відеозйомка на екскурсійних об'єктах; сувеніри; особисті витрати, індивідуальне страхування додаткові музеї,обіди, вечеря
При безготівковому розрахунку вартість збільшується на 5% Додатково сплачується:. Вхідні квитки для бонусних учасників

Увага!

Турист несе фінансову відповідальність за псування майна або автобуса.

Туристична компанія не несе відповідальності за погоду, пробки на дорогах,

За якість проведення екскурсій в музейних комплексах туристична компанія відповідальності не несе.

 

 

 

Тур в Полтаву

Полтава – Диканька - великі Будища – Опішня

1 день.

Виїзд та переїзд до м. Полтави

Початок екскурсії «Полтава історична». Неповторний архітектурний вигляд міста нерозривно пов'язаний з його історичним минулим  Полтавським боєм 27 червня 1709 року. У 1802 році завдяки цій обставині, а саме, перемоги російського царя Петра I над шведським королем Карлом XII, Полтава стає губернським центром. Під час цієї екскурсії ми познайомимося з унікальними пам'ятками, які присвячені цій події. У різні часи на полі Полтавської битви споруджено 16 пам'ятників: - Братська могила, де поховано 1345 загиблих російських воїнів - Сампсоніївська церква, - Пам'ятник шведам від росіян (1909) Пам'ятник шведам від співвітчизників, привезений зі Швеції і встановлений в 1909 році. - Пам'ятник на місці командного пункту Петра I -Пам'ятник Петру I і 10 обелісків в колишніх редутах. - Пам'ятник славним захисникам Полтави і коменданту фортеці О.С. Келіну. -Пам'ятник на місці відпочинку Петра I після Полтавської битви в Полтаві. Кругла площа, де відбулася зустріч жителів Полтави з російською армією на чолі з Петром I. Домінантою ансамблю став Монумент Слави з символом перемоги - орлом, зверненим на північно-східну частину міста-на Поле Полтавської битви.

У цей день ми відвідаємо історичний центр міста, пам'ятник Слави, Круглу площу і пам'ятники, пов'язані з історією Полтавської битви, побуваємо в Краєзнавчому музеї і музеї Полтавської битви, побачимо "Білу альтанку" і пам'ятник полтавській галушці, і інші не менш цікаві об'єкти.

Поселення в готелі.

Вільний час.

2 день.

Сніданок. Виселення з готелю

Переїзд. В Диканьку

Ви прогуляєтеся по селищу, в якому стоїть справжня Тріумфальна арка. Побачите Свято Троїцьку церкву зведена в 1780 році історичному центрі Диканьки на місці старої дерев’яної Хрестовозвиженської церкви, її будівничий бунчужний Полтавського козацького полку Павло Васильович Кочубей. Побуваєте в Миколаївській церкві, яка була родовим храмом-усипальницею для сім'ї графа Кочубея.

Переїзд; в село Великі – Будища

Відвідаєм Музей весілля, де станемо учасниками театралізованої церемонії весілля!
До сьогоднішнього дня жителі села зберегли у своїй пам'яті місцеві народні звичаї та обряди, стародавні весільні пісні, які супроводжували урочистості весілля.

В експозиції: весільне вбрання того часу (понад 50 років тому), меблі та предмети побуту, безліч вишитих рушників, сорочок та навіть скриня нареченої. Особливістю музею в тому, що тут можна не просто доторкнутися руками до експонатів, а перенестися в минуле. Ви побачите в неймовірному дійстві – інсценування весілля. Вас ознайомлять з місцевими народними звичаями і обрядами, стародавніми весільними піснями.

Переїзд: Опішня

Опішня, Полтавська область – За сорок кілометрів від Полтави розташована гончарська столиця України – селище Опішня, яку ще називають «українським Римом». З давніх-давен тутешні гончарі створюють кераміку, яку знають та цінують в усьому світі.

Відвідаємо найбільший в Європі музей гончарства.

Національний музей-заповідник українського гончарства в Опішному – один із найбільших спеціалізованих керамологічних музеїв світу, аналогів якому немає не тільки на пострадянському просторі, а й у Європі. Заснований 1986 року, Музей-заповідник нині володіє унікальною колекцію

Ви не тільки отримаєте нові знання про гончарство, але й самі відчуєте себе справжніми гончарями. Для цього у пригоді стануть безплатний експрес майстер - класи з гончарювання (робота за гончарним кругом), ліплення глиняної іграшки, гончарської мальовки. До речі, свій виріб, за бажанням, Ви зможете повезти додому, придбавши його за символічну платню.

Велика, впорядкована територія з безліччю місць, де можна зробити чудові фото, незвичайної краси краєвиди, споглядання слов’янського городища (однієї з найвищих географічних точок Полтавщини) стануть у нагоді тим, хто прагне медитувати, впорядкувати свої думки й почуття, що налічує понад 60 тисяч одиниць збереження.

Глиняний посуд не лише практичний, а й окраса оселі!

Повернення до додому.

Вартість:

Група Вартість за одного туриста Вартість за групу
12+1 2550грн.  
15+2 2500 грн.  
27+2    
30+2    
40+8    
45+8    
50+5    
60+5    
70+5    

Вартість програми може коригуватися в залежності від побажань туристів та насиченості екскурсійної програми.

У вартість входить: У вартість не входить:

Транспортне обслуговування, екскурсійне обслуговування, вхідні квитки, безкоштовна участь для керівників групи, групова страховка, оформлення документів дозволу нац. Поліції.

Екскурсії відбуваються з дотриманням всіх вимог, норм та правил, які запроваджені у зв'язку з поширенням корона вірусної хвороби COVID-19.

Фото- і відеозйомка на екскурсійних об'єктах; сувеніри; особисті витрати, індивідуальна страховка, обід, вечеря
При безготівковому розрахунку вартість збільшується на 5% Додатково сплачується:. Вхідні квитки для бонусних учасників

 

 

 
Івано-Франківськ
Івано - Франківськ – Галич - Коломия – Яремче
Івано - Франківськ – Коломия – Яремче - Чернівці
Івано-Франківськ – Яремче.Одноденний екскурсійний тур по Прикарпаттю
Івано-Франківська область
Івано-Франківськ - Яремче
Івано-Франківськ - Яремче - стежка О.Довбуша.
Три дня на Прикарпатье
Три дня на Прикарпатье
Автобусні екскурсії Київська область
"Хто загинув за Дніпро, буде жити століття ..." - Букринський плацдарм
"Хто загинув за Дніпро, буде жити століття ..." - Лютізький плацдарм
Буки - райський куточок
В "Долину страусів"
Добропарк
Завод ялинкових прикрас Клавдієво
Завод ялинкових прикрас "Луб'янка"
Національний історико-етнографічний заповідник "Переяслав"
Парк "Олександрія"
Парк Межигір'я
У гості до страусів! Чубинське
Автобусні екскурсії по Києву для школярів
Національний ботанічний сад ім.М.М.Гришка
«Майстерня карамелі»
Вся Україна в Києві "Музей Пирогів"
Говорить і показує Київ. " Музей телебачення"
Дитинство повертається "Музей іграшок "
Дотягнутись до зірок "Київський Планетарій"
Журнал "Пізнайко"
Забуттю не підлягає!
Київське небо
Мамаєва слобода
Музей води
Музей популярної науки і техніки «Експериментаніум»
Волинська область
Беловежская пуща – Брест – Луцк
Замки Волині ( автобусна екскурсія)
Замки Волині ( автобусна екскурсія)
Замки Волині ( автобусна екскурсія)
Луцьк - місто легенда
Луцьк - місто легенда!
С.Колодяжное- Шацкие озера - Владимир-Волынский – Зимнее
Волинь
Замки Волині ( автобусна екскурсія)
Вінницька область
Вінниця - краса, таємниці, легенди!
Вінниця - краса, таємниці, легенди!
Екскурсії по Києву
Ангар НАУ
Байковый некрополь
Вокруг капризной Мельпомены
Голосеево: сады, храмы, озера
Жемчужины киевских окраин – Голосиево, Китаево, Феофания
Загадочное Михайловское подворье
Затерянный Печерск
Золото всегда в цене
Княгинин монастырь
Крещатик – это роскошь, шоколад и променад
Легенды и были Владимирского собора
Метаморфозы Зверинца
На склонах Михайловой горы – парк «Владимирская горка»
На форштадте Петровской крепости
Под знаком Клио и Фортуны
Под золотыми куполами Михайловского Златоверхого
Под сенью тенистых аллей
Праздные и прекрасные подольские гулянья
Прогулка по «Долине роз»
Самый удивительный киевский дом
Сказание о граде Китаево
Экскурсия на завод «ОБОЛОНЬ»
Екскурсії по Україні для дорослих
Екскурсії по Україні
Житомирська область
Замок Радомисль
Замок Радомисль
Закарпатська область
Водопад Шипот – гора Гемба – Ужгород – Берегово – Мукачево
Два дня на Закарпатті: Ужгород – Мукачеве
Один день на Закарпатье: Ужгород – Мукачево
Один день на Закарпатье: Мукачево – Берегово
Два дня на Закарпатье: Мукачево – Берегово
Закарпатские чудеса! Два дня
Закарпатье: горы, воды, замки
Кам’янець – Подільський
Кам’янець – Подільський
Кам’янець – Подільський . Одноденна пішохідна екскурсія
Кам’янець – Подільський- Бакота-Хотин
Кам’янець – Подільський.Одноденна автобусна екскурсія + ХОТИН
Карпати
Екскурсійний – денний тур по Карпатам. Ужгород–Мукачеве
Пилипець- Шипіт- - Синевір Ужгород- Берегове- Чинадієво - Мукачеве
Київська область
— Село! І серце одпочине
«Який простір! Яка краса!...»
Богуслав – Гора Тотоха
Буки - райський куточок
Зоопарк «XII місяців» в Демидові
Парк Межигір'я
Томашівка – Ковалівка – Пархомівка – Фастів
Львів
Львів. Дводенна програма 2
Львів.Дводенна програма
Львів.Одноденна автобусна оглядова екскурсія
Львівська область
Архитектурные жемчужины Львова
Два дні у Львові
Два дні у Львові
Жемчужины Жолковского края
Золота підкова та стародавній Львів
Золотая Подкова Львовщины
Легенды и тайны Львова
Львов + жемчужины Жолковского края
Стародавній Львів
Чудеса Львовщины
Новини
Весняні канікули в Одесі та Аккерманська фортеця
Відпочинок Туреччина, Єгипет, Мальдіви, Домінікана, Греція, Кіпр.
Екскурсії по Київській обл. та за її межами!!!
Меморіальний комплекс «Пам’яті героїв Крут» (2)
Страхування за кордоном!
Тур по Гоголівським місцям
Тури по Європі
Одеса
Одеса 2 – денний екскурсійний тур
Одеса. Одноденна оглядова пішохідна екскурсія
Одеська область
Одеса за два дня + катакомби
Одеса за один день
Полтавська область
Полтава – сердце Украины
Прийом дитячих груп
Екскурсія по м. Києву
Екскурсія по м.Києві
Три дня в Киеве
Четыре дня в Киеве
Прийом дорослих груп
Два дні в Києві
Киев +
Один день в Києві
Три дні в Києві
Чотири дні в Києві
Рівненська область
Замки Волині (автобусна екскурсія)
Святыни и красоты Волыни
Ужгород
Мукачеве – Ужгород
Ужгород
Хмельницька область
Бакота-пещера Хрустальная-Каменец-Подольский – Хотин
Бакота-пещера Хрустальная-Каменец-Подольский – Хотин
Кам’янець – Подільський
Кам’янець+Хотин
Кам’янець+Хотин
Краса Поділля та Буковини
Краса Поділля та Буковини
Святыни Подолья
Хмельницкий – он же Проскуров
Черкасська область
Канів -Тарасова могила
Красногірський Свято-Покровський жіночий монастир, м. Черкаси Чигирин, Суботів
Національний дендрологічний парк «Софіївка»
Шевченкова колиска
Черкаська область
"Черкассы – жемчужина рая"
Чернівецька область
Краса Поділля та Буковини
Краса Поділля та Буковини
Красоты Буковины и Подолья
Чернівці за один день
Чернівці за один день!
Чернівці
Чернівці за один день
Чернігівська область
Древній Любеч
Перлини Чернігівщини: Качанівка
Чернігів одне з найдавніших міст України
 

Тури Контакти

 
 
 
03150, Украина, г.Киев, ул.
Ильича 6/5(ул.Юрия Пасхалина)

тел. (067) 507-67-23
тел. (050) 841-05-68
тел. (044) 576-40-50

fortuna-s@ukr.net