(067) 507-67-23
(050) 841-01-15

 
fortuna-s@ukr.net
Україна, м. Київ
вул.ЮПасхаліна 6/5

Томашівка - Ковалівка - Пархомівка – Фастів


Одноденний екскурсійний тур

 

 

Маршрут:   Київ – Пархомівка -  Ковалівка – Фастів - Томашівка – Київ

 

 

             Parkhomivka Pokrova church 01      Фастів   томашівка фортуна с

Всього за один день ви відвідаєте чотири чудових куточків України: приголомшливий палац в селі Томашівка,  с. Ковалівка, що називають українською Швейцарією, с.Пархомівка та католицький костел в Фастові.

 

Ми побуваємо в с. Пархомівка, де знаходиться справжня перлина – храм Покрови Пресвятої Богородиці з ескізами Миколи Реріха. Величний храм на дві тисячі парафіян, в будівництві якого використано мармур, граніт, коване залізо, шифер, дерево, кераміка і навіть залізобетон.

Переїзд:

Село Ковалівку, що на березі річки Кам’янка біля Києва, називають селом мрії, сучасним європейським містечком та українською Швейцарією. У 1997 році у центрі поселення побудували Церкву Різдва Пресвятої Богородиці, поряд з якою знаходиться другий в Україні пам’ятник митрополиту Петру Могилі. У 2014 році звели ще одну церкву - Храм святої Татіани. Саме тут знаходиться “Іверська” ікона Божої Матері, привезена зі святої гори в Афоні.

Ще однією гордістю мешканців Ковалівки є “годинник вічності”, зроблений з рослин і квітів, центральна площа з фонтанами та ландшафтний парк з озером, в якому живуть білі та чорні лебеді. За легендою, раніше тут проходив Чумацький Шлях. Одного разу на чумацькому возі була хвора татарка з лебедем. Коваль Мина вирішив забрати її до себе і виходити. Через кілька років пара одружилася. У пам’ять про цю історію через ставок побудували міст кохання.

Переїзд:

 

Релігійною візитівкою міста Фастів виступає неоготичний Костел Воздвиження Святого Хреста (XX ст.). Поруч із будівлею Фастівського залізничного вокзалу розташований Музей-вагон злуки УНР та ЗУНР, також Петлюрівський вагон. Музей показує історичний період, коли Україна підписала акт злуки Української Народної Республіки та Західно-Української Народної Республіки. Ця подія відбулася саме на залізничній станції Фастів.

Переїзд:

Томашівка. Палац Хаєцьких

 

Село Томашівка колись належало Київським митрополитам: спочатку православним, потім уніатським. Потім продали полякам Хаєцьким. Ця католицька родина досить активно зайнялась розбудовою своїх маєтків. Результатом стали кілька садиб і костел в селі Дідівщина. Але до наших днів зберігся тільки садибний комплекс у Томашівці, створений у 1910 році. Нині маєток віддали церкві. На його території розташований Ризоположенський скит Свято-Введенського монастиря.

Маєток Хаєцьких  - «Малий Ермітаж» у великому звіринці. Цегляна споруда у модному на початку XX ст. стилі модерн, має складний план з виступами під несподіваними кутами, балконами та верандою, прикрашеною дерев’яним різьбленням. У радянські часи маєток передали місцевому колгоспу. До 2000 року, коли будівлю вирішили передати церкві, вона була напівзруйнована. Ченці взялися відреставрувати пам'ятник архітектури, але по ходу робіт побудували щось більше – «рай на землі». Скульптури левів  і страусів, храми і каплиці, алеї і квіткові клумби, кріпосні стіни й башти, клітки з птицями та фрески з біблійськими мотивами. Поряд утримується невеличкий зоопарк з екзотичними птахами (від фазанів та райських птахів до страусів). За палацом, у яру та по його схилах, посадити гарний парк. Вся територія огороджена стінами з баштами. Взагалі, садибний комплекс - той самий випадок, коли краще відвідати та побачити на власні очі, ніж просто переглянути фото. Біля входу на територію монастиря стоїть велика стара приземкувата комора, змурована з чорного граніту. До речі, це також пам’ятка архітектури."

 

Повернення до м. Києва

 

 

Екскурсія розрахована до 8 годин.

Вартість:

Група Вартість за одного туриста Вартість за групу
17+1  450 грн.  
23+2  410 грн  
27+2  360 грн.  
30+2  330 грн.  
40+8  300 грн.  
45+8  280 грн.  
50+5  260 грн.  
60+5    
70+5    

 

Вартість програми може коригуватися в залежності від побажань туристів та насиченості екскурсійної програми.

 

У вартість входить: У вартість не входить:

Транспортне обслуговування, екскурсійне обслуговування, вхідні квитки, безкоштовна участь для керівників групи, групова страховка, оформлення документів дозволу нац. Поліції.

Екскурсії відбуваються з дотриманням всіх вимог, норм та правил, які запроваджені у зв'язку з поширенням корона вірусної хвороби COVID-19.

Фото- і відеознімання на екскурсійних об'єктах; сувеніри; особисті витрати, індивідуальна страховка, обід.
При безготівковому розрахунку вартість збільшується на 5% Додатково сплачується:. Вхідні квитки для бонусних учасників

 

Увага!

Турист несе фінансову відповідальність за псування майна або автобуса.

Туристична компанія не несе відповідальності за погоду, пробки на дорогах,

За якість проведення екскурсій в музейних комплексах туристична компанія відповідальності не несе.

 

Волинська область
Замки Волині ( автобусна екскурсія)
Вінницька область
Вінниця - краса, таємниці, легенди!
Екскурсії по Україні для дорослих
Екскурсії по Україні
Житомирська область
Замок Радомисль
Київська область
— Село! І серце одпочине
«Який простір! Яка краса!...»
Богуслав – Гора Тотоха
Буки - райський куточок
Зоопарк «XII місяців» в Демидові
Парк Межигір'я
Томашівка – Ковалівка – Пархомівка – Фастів
Рівненська область
Замки Волині (автобусна екскурсія)

 

 
 

Тури Контакти

 
 
 
03150, Україна, м.Київ,
вул.Юрія Пасхаліна 6/5

тел. (067) 507-67-23
тел. (050) 841-01-15
тел. (044) 576-40-50

fortuna-s@ukr.net