(067) 507-67-23
(050) 841-01-15

 
fortuna-s@ukr.net
Україна, м. Київ
вул.ЮПасхаліна 6/5
 

У зв'язку зі змінами просимо уточнювати вартість за телефоном +38‎(067) 507-67-23 +30508410115   Екскурсії відбуваються з дотриманням всіх вимог, норм та правил!

Програма туру:

1 день:

Зустріч

  Переїзд –Красногірський Свято-Покровський жіночий монастир

За переказами, відлюдне життя в Красногірці на місці майбутнього монастиря започаткував чернець із Константинополя приблизно наприкінці XVI — на початку XVII століття. Йому в сні явилась Цариця Небесна, повеліла відправитись на Руську землю та вказала місце майбутнього монастиря в горі біля Золотоноші. Першою житло візантійського ченця стала викопана ним самим печера. Невдовзі про монаха стало відомо господарю тієї землі — козаку Івану Шебету - Слюжці, який вирішив перетворити Красну гірку, як називали її місцеві мешканці, в гору Божу — заснувати тут святу житло. Ця вість невдовзі облетіла навколишні села і до першого поселенця стали приєднуватися охочі присвятити своє життя Богу.

 

Переїзд:до м. Черкаси

 

Екскурсія по місту який має цікаве історичне минуле. Запрошуємо вас побачити Будинок Щербини (Палац одружень), відрізняється надзвичайною легкістю і витонченістю архітектури, багатим декором. Деякий час тут розміщувалася Земська управа. Готель Слов'янська пам'ятник архітектури XIX століття; Будинок Цибульських (Музей Кобзаря); Черкаська обласна філармонія (про акустичний даними зал Черкаської філармонії посідає третє місце в Україні); Троїцький собор;

Михайлівський кафедральний собор - найбільший храм в Україні (досягає 72 м у висоту); Замкова гора (Пагорб Слави).

Нас чекає незвичайна екскурсія в найбільший в Європі буддистський храм «Білий Лотос».

Його прообразом є знаменитий буддистський храм в Лаосі. Храм знаходиться на місці «розлому» земної кори-місце дії торсіонного поля, яке є потужним енергетичним джерелом. У Вас буде можливість побачити тисячолітні статуї (7000 років) великих воїнів - Архатів. Ми з Вами дізнаємося, як перетворити наш повсякденний, і, на перший погляд, звичайний процес, в справжній ритуал: як правильно вибирати чай, як готувати воду, заряджати її, робити «живий», як в традиціях Школи «Ша-Фут-Фань »Східна каліграфія являє собою неймовірної краси мистецтво, в техніки і ази якого Ви будете присвячені прямо на Майстер-Класі.

 

Поселення в готель в м. Черкасах

 

Вільний час.

 

2 день:

 

Сніданок

 

Виселення з готелю

 

Переїзд – Чигирин (огляд історико-архітектурного комплексу “Резиденція Б.Хмельницького”, Замкової гори, бастіону Дорошенка, монументу і музею Б.Хмельницького)

 

Суботів (огляд церкви св. Іллі, замчища, пам’ятки “Три криниці” та обід) – Мельники (відвідання городища скіфського часу в Холодному Яру, Мотронинського монастиря, пам’ятних місць періодів Коліївщини та Меморіалу героям Холодного Яру) – Буда (огляд 1000-літного дуба М.Залізняка)

 

Повернення до м.Києва

 

Додаткова інформація: Обід і вечерю можливо замовити перед виїздом туру.

 

Вартість:

 

Група Вартість за одного туриста Вартість за групу
17+1    
23+2    
27+2    
30+2    
40+8    
45+8    
50+5    
60+5    
70+5    

 

Вартість програми може коригуватися в залежності від побажань туристів та насиченості екскурсійної програми.

 

У вартість входить: У вартість не входить:

Транспортне обслуговування, екскурсійне обслуговування, вхідні квитки, безплатна участь для керівників групи, групова страховка, оформлення документів дозволу нац. Поліції.

 

 

Екскурсії відбуваються з дотриманням всіх вимог, норм та правил, які запроваджені у зв'язку з поширенням корона вірусної хвороби COVID-19.

Фото - і відеознімання на екскурсійних об'єктах; сувеніри; особисті витрати, індивідуальна страховка, обід, вечеря.
При безготівковому розрахунку вартість збільшується на 5% Додатково сплачується:. Вхідні квитки для бонусних учасників

 

Увага!

Турист несе фінансову відповідальність за псування майна або автобуса.

Туристична компанія не несе відповідальності за погоду, пробки на дорогах,

За якість проведення екскурсій в музейних комплексах туристична компанія відповідальності не несе.

 


 

Тури Контакти

 
 
 
02096, Україна, м.Київ,
вул. Юрія Пасхаліна 6/5

тел. (067) 507-67-23
тел. (050) 841-01-15

fortuna-s@ukr.net