(067) 507-67-23
(050) 841-01-15

 
fortuna-s@ukr.net
Україна, м. Київ
вул.ЮПасхаліна 6/5
 

У зв'язку зі змінами просимо уточнювати вартість за телефоном +38‎(067) 507-67-23 +30508410115   Екскурсії відбуваються з дотриманням всіх вимог, норм та правил!

Національний музей меморіальний комплекс “Букринський плацдарм” у селі Балико-Щучинка Кагарлицького району

 

Хто загинув за Дніпро

 

 Меморіал пам'яті тут був відкритий лише через 40 років після битви за Київ, в 1985 році, за часів Л.І. Брежнєва.


Національний музей - меморіальний комплекс «Букринський плацдарм» розміщений на місці міста-фортеці Чучин (1110 рік), (де сьогодні встановлено пам'ятник Бояну, автору «Слова о полку Ігоревім»), який обороняв підступи до Києва за часів Київської Русі. Меморіальний комплекс складається з 3 груп скульптур, що представляють бої за Дніпро, стели, на якій викарбувані імена загиблих, і Вічного вогню. Над меморіалом височіє 27-метровий постамент воїну, який символізує перемогу і скорботу. Архітекторами меморіалу «Букринський плацдарм» стали А.Захаров і Ю. Платонов, а скульптором - видатний український скульптор Валентин Зноба. Авторам вдалося створити грандіозне видовище, яке можна назвати гідним справ, які вершилися тут восени 1943 року, коли через киплячий під обстрілами Дніпро переправлялися молоді солдати Української армії. Потужний порив воїнів, спрямований до Києва, відображений і обставлений тисячами речових деталей, які роблять бронзові панно гранично достовірним.


Дивно, але меморіальний комплекс «Букринський плацдарм» не викликає гнітючих відчуттів, все дуже красиво, прикрашене квітами та зеленню. З високих схилів відкривається неймовірно красива панорама на Дніпро і протилежний лівий берег. Всі рани української землі з часом затягнулися, і, звичайно, вже ніщо не нагадує про страшну військову трагедію, яка сталася тут крім пам'ятників і дощок з іменами загиблих.Обов'язково відвідайте талановито спроєктований меморіальний комплекс «Букринський плацдарм», щоб віддати шану загиблим у страшній війні. Прекрасні схили і води древнього Дніпра прийняли їх всіх і зрівняли.

 

Екскурсія розрахована до 8 годин.

 

Вартість:

Група Вартість за одного туриста Вартість за групу
17+1    
23+2    
27+2    
30+2    
40+8    
45+8    
50+5    
60+5    
70+5    

 

Вартість програми може коригуватися в залежності від побажань туристів та насиченості екскурсійної програми.

 

У вартість входить: У вартість не входить:

Транспортне обслуговування, екскурсійне обслуговування, вхідні квитки, безплатна участь для керівників групи, групова страховка, оформлення документів дозволу нац. Поліції.

Екскурсії відбуваються з дотриманням всіх вимог, норм та правил, які запроваджені у зв'язку з поширенням корона вірусної хвороби COVID-19.

Фото- і відеознімання на екскурсійних об'єктах; сувеніри; особисті витрати, індивідуальна страховка, обід.
При безготівковому розрахунку вартість збільшується на 5% Додатково сплачується:. Вхідні квитки для бонусних учасників

Увага!

Турист несе фінансову відповідальність за псування майна або автобуса.

Туристична компанія не несе відповідальності за погоду, пробки на дорогах,

За якість проведення екскурсій в музейних комплексах туристична компанія відповідальності не несе.

 

Тури Контакти

 
 
 
02096, Україна, м.Київ,
вул. Юрія Пасхаліна 6/5

тел. (067) 507-67-23
тел. (050) 841-01-15

fortuna-s@ukr.net