(067) 507-67-23
(050) 841-01-15
(044) 576-40-50
 
fortuna-s@ukr.net
Украина, г. Киев
ул. Пасхалина 6/5
В связи с изменнием курса валют просим уточнять цены по телефону ‎(067) 507-67-23


 

 Виїзд з м. Києва о 08:00 год. метро Іподром

 

 

 

 Запрошуємо Вас відвідати перлину Білої Церкви — дендропарк «Олександрія».
Дендрологічний парк «Олександрія» Національної академії наук України розміщено на околиці старовинного міста Біла Церква, поряд з чарівною річкою Рось. Він належить до числа найбільших парків в Україні і має територію 400 га. Парк було створено понад 200 років тому родиною великого землевласника, графа Франциска Ксаверія Браницького, як предмет родинної гордості та магнатської величі.
Незважаючи на складні історичні потрясіння, парк зберіг головні ландшафтні композиції і на сьогодні є унікальною пам’яткою садово-паркового мистецтва кінця XVIII — початку XIX ст. Над його створенням працювали відомі в Європі архітектори та садівники.
Композиційною основою парку є природний лісостеповий ландшафт, утворений дубовим лісом у поєднанні з галявинами, луками та водними об’єктами. Природні пейзажі органічно поєднані з архітектурними спорудами — павільйонами, альтанками, колонадами та містками виконаними в романтичному стилі. Колекція парку налічує близько 2500 видів, різновидностей та форм рослин.
«Олександрія» — зразок ландшафтного парку з елементами романтизму та сентименталізму. Туристів, які вперше відвідують парк, вражають могутні дерева, що створюють чудові пейзажні композиції, художнє поєднання відкритих та закритих просторів і дальніх перспектив. Розташований на лівому березі річки Рось парк, ніби виростає з води, віддзеркалюючись на поверхні ставків, милується грою світла та тіні.
Пам’ятки архітектури: Головний вхід до парку, побудований в класичному стилі; павільйон — Ротонда ; „Руїни»; Колонада «Луна»; Китайській місток; скульптура Меркурія, Діани, Аполлона; джерело «Лев»; Палієва гора — пам’ятний знак Семену Палію, та багато ін. На території парку знаходиться 11 ставків.

 

 

 

Переїзд до парку Буки.


У селі Буки Київської області  розташований молодий красивий ландшафтний парк площею 2,7 гектара. Він був заснований у 1996 році меценатом-підприємцем Іваном Сусловим. Сейчас це один із самих красивих парків України. Парк є суттєвим з двох часів: храмового комплексу та самого ландшафтного парку. Під час екскурсій Ви можете дізнатися багато цікавого, дізнатися Поляну сказок та міні-зоопарк, де живуть лев, волчата, страус, медведі, олені та інші тварини. Для будівництва храмового комплексу та проектування парку був підписаний архітектор Юрій Бабич. Цей комплекс, ймовірно, сам по собі означає його роботу, за яку він отримав державну премію. Комплекс включає в себе безпосередньо сам храм і колокольню Святого Даніїла, названу в честь Даніїла Кучми, відцу бившого президента України.Тут також знаходиться фонтан, що стоїть на Майдане Незалежності до реконструкції. Після реконструкції площі розрізненого фонтану багато років пилився на одному з столичних складів. Іван Суслов організував транспортну фонтану в селі Буки, де його відремонтували.

 

 

 

Переїзд до с. Ковалівка


Село Ковалівка засноване в ХVІ ст., але розквіт села приходиться на часи незалежності України. Адже саме тут агрофірма «Світанок» впорядковує центральну частину села, будує гімназію, готель, клуб, храм Різдва Пресвятої Богородиці, створює квітковий годинник «Вічності», парк та штучні стави.

Приїзд до м. Києва в 18:00- 30

 

Вартість туру для дорослих  660 грн. для дітей від семи років 610 грн.
Recreation center  з м. Киева Тур вихідного дня. Буки - Біла Церква - Ковалівка

 

Туры Контакты

 
 
 
03150, Украина, г.Киев, ул.
Ильича 6/5(ул.Юрия Пасхалина)

тел. (067) 507-67-23
тел. (050) 841-05-68
тел. (044) 576-40-50

fortuna-s@ukr.net